Search
  • szike86

Megyei helyesírási verseny MórahalmonÁprilis 21-én Mórahalmon került megrendezésre a területi helyesírási versenyek legjobbjait próbára tevő alsós megyei forduló. Maroknyi kis csapatunk bizonyításra készen várta a három részből álló megmérettetést. Először tollbamondás, majd másolás, ezt követően egy cseppet sem egyszerű feladatsor várt diákjainkra. A jól szervezett verseny igazi kihívás volt az évfolyamokat képviselő megyei iskolák legjobbjainak is.

És íme az iskolánkat képviselő diákok eredményei:

2. évfolyam: - Kondás Réka ( 22. helyezett) Felkészítő pedagógusa: Soós Róbertné - Török Márton (11. helyezett) Felkészítő pedagógusa: Becherer Anikó

3. évfolyam: Kovács- Hegedűs Zsófia (15. helyezett) Felkészítő pedagógusa: Kovács Mariann

Gratulálunk a gyerekeknek és köszönjük a pedagógusok és segítő szülők munkáját is! Büszkék vagyunk rájuk!

37 views

Elérhetőség

Címünk

Szent Imre Katolikus Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola

Tel: +3620 256 08 48

Email: titkarsag@szikai.hu 

Zsombó, Móra Ferenc utca 8.