Search
  • szike86

„Rímbe szedett természet”


A SZTE Füvészkert szervezésében vettek részt tanulóink a „Rímbe szedett természet” elnevezésű versmondó versenyen október 11-én. Az állandóan változó, megújuló természet számos költőt, írót, művészt megihlettek már. Az egyetem zöld szigeteként is ismert Füvészkertben egyszerre tapasztalható a növényvilág ezer arca, amely ideális helyszíne a természettel kapcsolatos versek, költemények népszerűsítésének. Iskolánkat Urbán Katalin, Szűcs Anna, Czékus Alíz (1.o.), Nagyapáti Dorka, Törteli Bence (2.o.), Hajda Kincső Virág (3.o.), Hajdu Zsófia (3.a), Urbán Bíborka, Kovács Dorina, Kondás Réka (4.b), Urbán Izabella (5.o.) Janó Sándor (6.o.), Szűcs Bernadett (7.a), Mihálffy Zita Napsugár (7.b) képviselték. Emléklapokkal, ajándékcsokoládékkal és új élményekkel gazdagon tértünk haza. A versenyző gyermekek szállításáért köszönettel tartozunk az Urbán testvérek édesapjának, Nagyapáti Dorka édesanyjának, Hajda Kincső édeanyjának, Hajdu Zsófia szüleinek, Törteli Bence édesanyjának, Becherer Anikó tanítónőnek, és Kothencz Istvánnak, aki az önkormányzat kisbuszát vezette. Felkészítő pedagógusok: Kovács Mariann, Kerekes Judit, Földiné Fülöp Katalin, Becherer Anikó, Soós Róbertné, Jakab Edit

26 views

Elérhetőség

Címünk

Szent Imre Katolikus Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola

Tel: +3620 256 08 48

Email: titkarsag@szikai.hu 

Zsombó, Móra Ferenc utca 8.