Friss hírek

Tanórák a bűnmegelőzésrőlJanuár 29-30-án rendhagyó tanórákon vettek részt diákjaink, melyet Csala-Pellek Borbála őrnagy, a Szegedi Rendőrkapitányság alosztályvezetője tartott öt témában:

- Általános bűnmegelőzési előadás alsó tagozatosoknak: otthon egyedül, segítség kérése, barátválasztás - A gyermekeket, mint áldozatokat érintő leggyakoribb bűncselekmények - Többet ésszel, mint erővel! – erőszak az iskolában és az iskolán kívül - Az internet veszélyei: számítógépes bűncselekmények, ismerkedés a közösségi oldalak használatának veszélyeivel - Szórakozz okosan! – Elkövetővé és áldozattá válás megelőzése szórakozás közben

Diákjaink sok érdekes és hasznos információhoz juthattak az interaktív bemutatók során.

Elérhetőség

Címünk

Szent Imre Katolikus Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola

Tel: +3620 256 08 48

Email: titkarsag@szikai.hu 

Zsombó, Móra Ferenc utca 8.