top of page

Tombácz János vers- és prózamondó verseny (1-4. évfolyam)2017. november 21-én 52 izgatott gyermek gyülekezett iskolánk aulájában, hogy megmérettesse magát a Tombácz János vers- és prózamondó versenyen. A megnyitó műsor után, melyet a szolfézs csoport növendékei adtak, került sor a versenyzésre. Amíg a zsűri döntést hozott, vendégül láttuk a versenyző gyermekeket és családtagjaikat egy kis enni- és innivalóval.

A délután folyamán a gyerekek segítségével a mesék és versek varázslatos birodalmába tehettünk utazást. Igazán szép, értékes, érzelmekkel teli, olykor elgondolkodtató előadásokat hallhattunk. Ezúton köszönjük a gyermekek, szülők és iskolánk minden dolgozójának munkáját, hiszen egy ilyen rendezvény összefogás és együttműködés nélkül nem jöhetett volna létre.

A díjazottak:

1. évfolyam vers kategória Zsűri: Pálmai Péter, Szunyog Zsanett, Dékányné Vass Anikó

I. Hajlik Vince II. Lippai Bence III. Kertész Dorina

1. évfolyam próza kategória: I. Meszlényi Johanna

2. évfolyam vers kategória Zsűri: Bálint Lea, Zádori Alíz, Ladányi Luca

I. Rigó Szonja Liza II. Mihálffy Lujza Andrea III. Török Márton Különdíj: Hajdú Zsófia

2. évfolyam próza kategória I. Szűcs Attila

3-4. évfolyam vers kategória Zsűri: Pálmai Péter, Szunyog Zsanett, Dékányné Vass Anikó

I. Bosch Bálint Tjeerd II. Piri Béla Erik III. Tóth Barnabás

3-4. évfolyam próza kategória I. Janó Sándor

A versenyzőknek és a felkészítő pedagógusoknak, szülőknek szeretettel gratulálunk!

bottom of page