Határtalan kirándulás

2018/05/23

 

A "Határtalanul!" pályázatok elsődleges célja a Kárpát-medencei diákok magyarlakta területekre irányuló tanulmányi kirándulásainak támogatása. Iskolánk szerencsésen nyert a kiíráson, ezért hetedikes diákjaink május 14-18 között 5 napot tölthettek Erdélyben. Az utazás során megnézték Nagyszalontán Arany János, Kolozsváron Mátyás király szülőházát, sétáltak a Békás-szorosban és a Gyilkos-tó partján, leutaztak a parajdi sóbányába, túráztak Gyergyó hegyeiben, de ami a legfontosabb: közös délelőttöt töltöttek az orotvai testvériskolánk diákjaival.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Friss hírek
Please reload

Szent Imre Katolikus Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola

Elérhetőség

Tel: +3620 256 08 48

Email: titkarsag@szikai.hu 

Címünk

Zsombó, Móra Ferenc utca 8.