Szerenádoztak a végzősök2018. jún. 14.1 perc olvasás Június 13-án lovaskocsikkal végiglátogatták zsombói tanáraikat a nyolcadikosok Tóth Andrea osztályfőnökük vezetésével. A gyerekek meglepetésként Az Ég és Föld között című dalt adták elő.
Hozzászólások