Szent Imre Katolikus Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola

Elérhetőség

Tel: +3620 256 08 48

Email: titkarsag@szikai.hu 

Címünk

Zsombó, Móra Ferenc utca 8.

Így segítettünk a rászorulókon a Mosolymanókon keresztül

2018/11/26

 

Iskolánk is bekapcsolódott a Máltai Szeretetszolgálat karácsonyi felhívásába, akik a rászoruló gyermekeknek gyűjtenek karácsonyi ajándékot. 72 db csomagot hoztak be diákjaink. Szinte mindegyik osztályból érkezett legalább egy csomag, volt olyan osztály, ahonnét majdnem húsz csomagot kaptunk. Olyan tanulónk is volt, aki nem tudott ajándékot hozni, de felajánlott csomagolópapírt, hogy azzal járuljon hozzá a programhoz.
Köszönjük mindenkinek, aki részt vett ebben a felemelő kezdeményezésben, reméljük, a legjobb helyre jutnak el a meglepetések.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Friss hírek
Please reload