top of page

SegélyhívószlogenEgyedülálló összefogással szeretné biztonságosabbá tenni a három úgynevezett „112-es” Csongrád megyei szervezet a megyében tanuló kisdiákok életét. Ennek érdekében hat hónapon át tartó tudásbővítő programsorozatot dolgoztak ki.

A „112 – Tudd, hogy segíthess!” projekt lényege, hogy olyan játékos formában tanulható szakmai tudást adjon a 11-15 éves korosztálynak, amely elsajátítását követően merjenek és tudjanak szakszerűen segítséget kérni, adott esetben nyújtani. A prevenciós elképzés szakmai megvalósulását iskolánk fenntartója, a Szent Gellért Katolikus Iskolai Főhatóság is támogatta.

2018. december 11-én zajlott a programhoz kapcsolódó rajzpályázat díjátadó ünnepsége a szegedi Szent-Györgyi Albert Agórában.

Iskolánk 7/b osztályos tanulóját, Bálint Viktóriát a „szlogen” kategóriában díjazták. Gratulálunk!

bottom of page