Kertvárosi megmérettetés

2019/02/23

 

A hódmezővásárhelyi Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola természetismeret versenyt hirdetetett, melynek mottója „Tegyünk együtt a Földért” volt. Iskolánk is indult a versenyen négy csapattal. Közülük hárman be is jutottak az eredményhirdetésre, melyre 2019. február 20-án Hódmezővásárhelyen került sor. Két csapat ért el 10. helyezést iskolánkból: Nagy Fanni, Szél Viktória, Schreck-Papp Róza, Bozsó Bianka (6/a osztály) és Fábián Polett, Mangó Martina Málna, Szabó Vanessza, Vér Vencel Flórián (6/b osztály). Harmadik csapatunk – Babos Réka, Gyuris Enikő, Szunyog Milán és Varga Vivien Éva (6/b osztály) – az előkelő 2. helyezést érte el. Köszönet a felkészítésért Tarcsiné Tóth Ágnes tanárnőnek.
 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Friss hírek

2020/09/14

2020/09/03

Please reload

Elérhetőség

Címünk

Szent Imre Katolikus Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola

Tel: +3620 256 08 48

Email: titkarsag@szikai.hu 

Zsombó, Móra Ferenc utca 8.