top of page

Nívódíjas büszkeségekA szentesi Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola 2019. március 6-án 29. alkalommal rendezte meg a Csongrád Megyei Kortárszenei Találkozót 13 résztvevő intézmény számára. Összesen 84 növendék versenyzett.

A zsűri tagjai Lucz Ilona, az SZTE Zeneművészeti Karának docense, Masopust Péter, az SZTE Zeneművészeti Karának docense és Újvári István, az SZTE Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakgimnáziumának igazgatója voltak. Iskolánk növendékei közül a versenyen Ujvári Bernadett (magánének – felkészítő tanára: Veréb Judit) és Tóth Barnabás (zongora – felkészítő tanára: Elekné Sándor Szilvia) vett részt. Mindketten Kiemelt Nívódíjban részesültek. Külön öröm, hogy iskolánk zongoratanárát, Elekné Sándor Szilviát Korrepetítori Különdíjjal jutalmazták.bottom of page