Szemétszedés

2019/03/14

 

Iskolánk is csatlakozott a fenntarthatósági témahét keretében a „Teszedd – Önkéntesen A Tiszta Magyarországért” felhívásához, ezért diákok és pedagógusok március 22-én 14.30-16.00-ig összeszedik Zsombón az eldobált hulladékokat. A napközis foglalkozások ennek megfelelően elmaradnak, a szent cél érdekében ezen a napon tanulóink nem kapnak házi feladatot sem. Diákjainknak érdemes már reggel "szemétszedőkompatibilis" öltözékben iskolába jönni. (Eső esetén a program természetesen elmarad.)
Az osztályok kijelölt útvonalát az iskola az önkormányzattal egyezteti. A program részletei GYIK formájában <itt> olvasható.
 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Friss hírek

2020/11/09

Please reload

Elérhetőség

Címünk

Szent Imre Katolikus Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola

Tel: +3620 256 08 48

Email: titkarsag@szikai.hu 

Zsombó, Móra Ferenc utca 8.