Megkezdődött az adventi időszak

2019/12/02

Advent első vasárnapján rendezte településünk az idősek adventi találkozóját, melyen iskolánkat Hajlik Vince versmondással, Gyuris Enikő egy népdalcsokorral, Szűcs Attila pedig a Tombácz prózamondó díjnyertes meséjével képviselte. Az utána következő gyertyagyújtáson - Zsombó első gyertyáját Gyuris Zsolt polgármester és B. Nagy László országgyűlési képviselő gyújtotta meg - Tóth Emma mondott verset.
Köszönjük a fellépőknek a produkciókat, így ünnepi hangulatban kezdődött meg a várakozás időszaka.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Friss hírek

2020/11/27

2020/11/25

Please reload

Elérhetőség

Címünk

Szent Imre Katolikus Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola

Tel: +3620 256 08 48

Email: titkarsag@szikai.hu 

Zsombó, Móra Ferenc utca 8.