top of page

Iskolánk védőszentjét ünnepeltük


Az idei tanévben IX. alkalommal szerveztük meg intézményünk névadó szentjének, Szent Imre hercegnek liturgikus emléknapját. A járványügyi protokoll teljes mértékű betartásával minden osztály a saját termében versenyzett oly módon, hogy pedagógusaink párokba rendeződve járták az osztályokat. Az idei téma a következő volt: Szent Imre herceggel kapcsolatos nevezetességek, ereklyék Magyarországon. A pedagógusok a legkülönfélébb, legötletesebb feladatokkal készültek a tanulóknak, közülük néhányat kiemelve (a teljesség igénye nélkül): anagramma, puzzle, liturgikus éneklés, rózsaablak színezése, gyurmákból ereklyék formázása, vadkanra lődözés darts-táblán, keresztrejtvény. Tanulóink idén is kaptak hamburgert, mely a jókedvüket és a nap sikerességét is fokozta.

bottom of page