top of page

Maszkban zajlik tovább az oktatás iskolánkban


Iskolai közösségünk egészségének megőrzése érdekében – a járványügyi helyzetet figyelembe véve – iskolánkban november 20-tól kötelező az arcot és orrot takaró maszk használata, ezt az épületbe lépéskor ellenőrizzük. Kérjük a kedves szülőket, gondoskodjanak arról, hogy gyermekeik minden nap tiszta, fertőtlenített maszkban érkezzenek az intézménybe, táskájukban pedig legyen elkülönített helyen még egy maszk, amit 4 óra benttartózkodás után cserélnek. A gyerekek a maszkot a tízórai elfogyasztása során levehetik. A testnevelés órákra, magánének órákra és furulya órákra vonatkozó előírásokat a pedagógusok egyeztetik az osztályokkal. Reméljük, teljesül fő célunk, maradhat a hagyományos jelenléti tanrend, nem kell áttérnünk digitális oktatásra. Együttműködésüket köszönjük.


Pálmai Péter igazgató

bottom of page