top of page

Megünnepeltük iskolánk védőszentjét

November 4-én tartottuk a Szent Imre napot, melyet idén a napközis munkaközösség szervezett meg. A tankönyvekkel megpakolt hátizsákok ezúttal otthon maradtak, hiszen a tanítási órákat egy egész napos vetélkedő váltotta fel. Végzős osztályunk, a nyolcadikosok vezénylésével álltak össze a csapatok, amelyekben az elsősöktől kezdve a legnagyobbakig mindenki részt vett. Külön köszönet a „nagyoknak”, akik csapatkapitányként elszántan segítették, irányították a kisebb tanulókat. Idén, pedagógusaink mellett, az egyik állomáson a szülői munkaközösség elnöke és helyettese várta a tanulókat, akiknek ezúton is köszönjük, hogy azonnal igent mondtak a felkérésünkre. A Szent Imréhez kötődő színes, érdekes, játékos, de mégis informatív feladatok nagy sikert arattak diákjaink körében. A nap legsikeresebb állomása vitathatatlanul a konyha volt, ahol négy kollégánk kora reggeltől feszített tempóban, ám annál nagyobb lelkesedéssel sütötte a finom palacsintákat, hogy a gyerekek számára idén is szolgálhassunk valamilyen meglepetéssel. Az összes állomáson való részvétel után, a pontok összesítését követően az eredményhirdetéssel zárult a nap. Egy tanuló sem maradt jutalom nélkül, a dobogósok pedig plusz ajándéktárgyakban is részesültek. Köszönjük minden résztvevőnek, pedagógusainknak és diákjainknak egyaránt, hogy ilyen gördülékenyen és jó hangulatban telhetett el ez a nap, amely nem utolsó sorban a csapatépítés és a közösség még szorosabb összekovácsolásában is segített.


Nagy Dóra és Kertészné Földi Anita


Comments


bottom of page