top of page

Verses mesemondó verseny iskolánkban


Mesén innen, versen túl….

2022. április 27-28-án zajlott iskolánkban a verses mesemondó verseny döntője. A megnyitó műsorról idén is Kati néni és János bácsi gondoskodott. A versenyzők felkészültek voltak, tisztán, érthetően, átéléssel, rendkívül élvezhetően közvetítették hol komoly, hol vicces, kalandos, tanulságos történeteiket a közönségnek, melynek soraiban végre újra ott lehettek velünk szülők, nagyszülők, s más kíváncsi ismerősök, rokonok.

Igazán színvonalas előadásokat hallottunk. Talán még sosem éreztük ennyire igaznak a mondást: „Nehéz dolga van a zsűrinek.” Valóban együtt tudtunk érezni velük, mert mi magunk nem tudtuk volna rangsorolni ezeket a lenyűgöző előadásokat! Büszkék vagyunk minden indulónkra!

Íme a zsűri döntése:


1-2. évfolyam

zsűri: Farkas Zoltánné Nelli, Ráczné Patik Gabriella

I. Csomor Benny (2.b)

II. Fekete Szabolcs (2.a), Pesti Zétény (2.a)

III. Pancza Lilla (2.b)

Különdíj: Németh Szilárd (2.b)


3-4.évfolyam

zsűri: Jakab Edit, Lajkó Márta

I. Urbán Katalin (3.o.)

II. Kovács Boglárka (3.o.), Törteli Bence László (4.o.)

III. Gyuris Benett (4.o.)


Különdíj: Varga Barbara Angyalka (4.o.)


Különdíjasaink képviselik iskolánkat a Wesselényi Iskola jubileumi ünnepségén.

Szeretettel gratulálunk minden versenyzőnknek!


Comments


bottom of page