top of page

Elballagtak a nyolcadikosok


Június 19-én végleg búcsút vettek iskolánktól végzőseink. A gyerekek hozzátartozói Zsombó piacterére várták a ballagási menetet, ahol az ünnepség zajlott. Gyuris Zsolt polgármester úr köszöntőjében reményét fejezte ki, hogy a fiatalok tanulmányaik után visszatérnek a településünkre. Pálmai Péter igazgató úr egy piarista mondással kívánta a fiataloknak, hogy megtalálják helyüket az életben ("A vaj a vajtartóban étel, a szőnyegen piszok."). Jakab Edit és Lázár János, a két osztályfőnök beszédeikben az elmúlt évek megható, vicces és emlékezetes pillanatait idézték fel. Átadásra kerültek a Szent Imre-díjak és a Kós Károly-emlékérem.

Szent Imre-díjas tanulóink:

8/a:

Dobrotka Ilona

Erdélyi Boglárka

Kertész Balázs

Móra Áron

Nagy Fanni


8/b:

Babos Réka

Gyuris Enikő

Mihálffy Zita Napsugár

Szunyog Milán

Varga Vivien Éva


Kós Károly-emlékérem:

Kispéter Ádám


Az ünnepség végén a végzősök egy kánonban előadott dalban fejezték ki köszönetüket az általános iskolás évekért.

Comments


bottom of page