Tanévzáró ünnepélyünk
- 3 órával ezelőtt
- 1 perc olvasás

Június 24-én búcsút vettünk a 2025/2026. tanítási évtől. A polgármesteri jókívánságok után a kitűnő tanulók megkapták méltó jutalmaikat, művészeti iskolás növendékeink pedig tanszakonként bemutattak egy-egy produkciót.
Pálmai Péter főigazgató úr záró mondatát idén is hangos tetszésnyilvánítás követte: "A 2025/2026. tanítási évet Isten áldásával bezárom."
Jó pihenést mindenkinek a nyárra!


Hozzászólások